CaesarHansa


CaesarHansa AS

“CaesarHansa” yra kokybiškų kvarco plokščių “Caesarstone” importuotojas Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje ir Danijoje. “CaesarHansa” taip pat užsiima prekės ženklo “Caesarstone” pristatymu ir vystymu anksčiau minėtose šalyse. Estijoje “CaesarHansa” sandėlyje turi pakankamai daug atsargų ir gali užtikrinti savo partneriams greitą pristatymą. Sandėlyje visada galima išsirinkti vieną iš 24 skirtingų kvarco plokščių (20 mm ir 30 mm storio). Žinoma, pas mus galima užsisakyti ir kitas kvarco plokštes “Caesarstone”, tačiau tuo atveju reikia turėti omenyje, kad pristatymo terminas bus ilgesnis. Platus “Caesarstone” spalvų pasirinkimas ir kokybiška medžiaga suteiks namų interjerui žaismingumo.

Caesarstone

“Caesarstone” buvo pirmasis kvarco plokščių gamintojas pasaulyje, įmonė įsteigta 1987 m. ir dabar yra vienas didžiausių kvarco plokščių gamintojų pasaulyje. “Caesarstone” galima įsigyti daugiau nei 50 –je pasaulio šalių. Iš “Caesarstone” žaliavos yra gaminami virtuviniai stalviršiai, vonios spintelės arba yra naudojama sienų apdailai ir grindims. Nuo 2012 m. “Caesarstone” tapo JAV biržoje ” NASDAQ” kotiruojama įmonė, turinti 7 gamybos linijas: 5 Izraelyje ir 2 JAV, iš viso įmonėse yra virš 1200 darbuotojų. “Caesarstone” greta didelės patirties plokščių gamyboje turi ir kitų privalumų palyginti su konkuruojančiais gaminiais: natūralumas, patvarumas ir bekompromisė kokybė. “Caesarstone” yra geriausias pasirinkimas Jūsų virtuvei! Be emocinio pasitenkinimo jis padidina Jūsų būsto vertę.

Asortimentas

“Caesarstone Classico” yra 80 skirtingų spalvų, 3 skirtingų storių ir 3 skirtingų apdorojimų (poliruoti, matiniai ir lengvai tekstūruotos odos) gaminiai. “Caesarstone Supernatural” kolekcijoje yra suderintas aukštos kokybės natūralaus akmens grožis, jėga ir lankstumas. Asortimentą papildo prabangus “Concetto”, kuris yra “Caesarstone” perlas. Tai yra iš pusbrangių akmenų pagaminta medžiaga. “Motivo” kolekcija suteikia gaivumo ypatingos tekstūros dėka. CaesarHansa” AS atrinko akmenis priklausomai nuo trendo. Mūsų akmenų asortimentui priklauso “Classico” ir ” Supernaturalist” 24 skirtingi akmenys. Reikia pažymėti, kad visada esame pasiruošę prisiderinti prie klientų poreikių ir atsižvelgiame į klientų norus. Esame atviri pasiūlymams ir pagal individualų užsakymą apdorojame ir tuos akmenis, kurių nėra “CaesarHansa” AS sandėlyje.

Kvarco efektyvumas

Kvarcas – vienas iš kiečiausių mineralų, randamų gamtoje. Medžiagai būdingas atsparumas dėmėms ir braižymui. Reikalauja minimalios priežiūros. “Caesarstone” paviršiai, kurių sudėtyje yra 93 proc. kvarco, išsaugodami ramybę ir suderinamumą, suteikia daug laisvės nežabotiems dizainerių fantazijos polėkiams.

Partnerystė

“CaesarHansa” AS nori savo partneriams pasiūlyti tai, kas geriausia. Savo bendradarbiavimo partneriams siūlome lanksčias nuolaidas, individualius pasiūlymus ir esame pasirengę naujiems iššūkiams.

EstoniaEnglishLatviaFinlandLithuaniaSwedish